وکیل ملکی در کرج

وکیل ملکی در کرج

آمار و ارقامى كه هرساله منتشر مى‌شود حكايت از اين دارد كه تعداد دعاوى حقوقى روزبه‌روز دارد بالا مى‌رود. در اين گيروداد پرونده‌هاى ملكى بسيار مهم و ارزشمند هستند. يكى از مهم‌ترين دلايل افزايش پرونده‌هاى ملكى، اين است كه خريد و فروش اموال غيرمنقول از خيلى وقت پيش تا به الان، يكى از روش‌هاى مهم و مشهور كسب سود و سرمايه‌گذارى بوده است. اموال غير منقول درواقع به اموالى مى‌گويند كه قابليت نقل‌وانتقال را ندارند، مثل باغ، زمين زراعى، خانه و… به‌ همين‌ خاطر خوب است در اين شرايط بدانيم ويژگى يك وکیل ملکی در کرج چيست و اصلاً پرونده‌هاى ملكى چه پرونده‌هايى هستند؟

وکیل ملکی در کرج با چه پرونده‌هايى روبه‌رو است؟

درحال حاضر به ‌خاطر اينكه تعداد آيين‌نامه‌ها و مقررات متفاوت زياد شده است و از حساسيت‌ها و پيچدگى‌هاى خاصى هم برخوردار هستند، اگر افراد نتوانند از يك وکیل ملکی خوب كمك بگيرند، قطعاً حقوق آن‌ها تضييع خواهد شد. حتى ممكن است خسارت‌هاى بسيارى هم ببينند.
در بعضى مواقع حتى احتمال دارد خسارت‌هاى مادى بسيار زياد باشد و توانايى پرداختش را نداشته باشيد. همچنين ممكن است بعضى از اين پرونده‌ها جنبه كيفرى هم داشته باشند. پس در اين شرايط چه بهتر است كه بدانيد بهترين وکیل ملکی در کرج بايد از چه خصوصياتى برخوردار باشد تا بتواند جلوى اين موارد را بگيرد و شمار ا در مسير موفقيت قرار بدهد. اساسى‌ترين پرونده‌هاى ملكى كه بايد به آن‌ها اشاره كرد به قرار زير هستند:

⦁ تصرف عدوانى
⦁ دعاوى كيفرى نظير ممانعت و مزاحمت از حق
⦁ جعل سند ملكى
⦁ فروش ملك غير
⦁ رفع مزاحمت از ملك
⦁ مطالبه وجه التزام قراردادى
⦁ الزام به تحويل مبيع
⦁ افراز ملك
⦁ تخليه نمودن املاك استيجارى
⦁ ابطال قرارداد اجاره
⦁ تقسيم كردن املاك مشاع
ما در وكالت تاپ با پشتيبانى تيم وكلاى حرفه‌اى و متخصص خود، بهترين وکیل ملکی در کرج را براى حل و فصل مباحث قانونى و قضايى در اختيار شما مى‌گذاريم تا به حمايت از شما بپرازيم.

ويژگى‌هاى يك وكيل متخصص ملكى در كرج چيست؟

ويژگى‌هاى يك وكيل متخصص ملكى در كرج چيست؟

يك وکیل ملکی خوب در کرج بايد بر تمامى قواعد و مقررات حقوقى مربوط به املاك و مستغلات، با خبر باشد و از تسلط خوبى در اين زمينه برخوردار باشد.
⦁ داراى تجربه و مهارت كافى در زمينه پرونده‌هاى ملكى باشد و بتواند از تخصص و مهارتى كه دارد در مسير پيشبرد روند قضايى پرونده كمك بگيرد.
⦁ در وكالت تاپ، وکیل ملکی در کرج اين توانايى را دارد تا با تكيه بر مهارت و تجربه‌اى كه دارا هستند، انواع درخواست‌هاى كيفرى و حقوقى، دادخواست‌هاى مربوط به پرونده‌هاى ملكى و… را تنظيم كنند.
⦁ از آنجايى كه يك وكيل حرفه‌اى در حيطه املاك و مستغلات از كليه جزئيات پرونده‌هاى حقوقى آگاهى دارد، مى‌داند كه به چه شكلى بايد عليه فردى ديگر در محكمه اعاده دعوى كنند و براى دفاع از موكل خود، چه ادله اثباتى را به‌كار بگيرند تا موفق شوند.

وظايف يك وکیل ملکی در کرج چيست؟

وظايف يك وكيل ملكى در كرج چيست؟

موسسه حقوقى وكالت تاپ با در نظر گرفتن نياز مردم به وكلاى متخصص و خبره در زمينه پرونده‌هاى گوناگون، كادرى حرفه‌اى و متخصص را جهت حل و فصل پرونده‌هاى قضايى و مشكلات حقوقى ايجاد كرده است. اين وكلا موظف هستند تا به كمك تجربه كافى كه در اين زمينه دارا هستند، وكالت پرونده‌هاى ملكى را قبول كنند و از تمام مراحل دادرسى موارد اين چنينى به موكل خود اطلاع رسانى كنند. همچنين در كوتاه‌ترين زمان ممكن، موكلان بدون هيچگونه اتلاف وقتى براى احقاق حقوق موكلان خود اقدام مى‌كنند و آن‌ها را به حق و حقوق خود مى‌رسانند.
اگر شما جز افرادى هستيد كه دوست داريد از راهنمايى و مشاوره يك وكيل حرفه‌اى و كاركشته در زمينه پرونده‌هاى ملكى بهره‌مند شويد، مى‌توانيد با موسسه حقوقى وكالت تاپ تماس بگيريد.
وکیل ملکی وظيفه دارد كه در حوزه‌های زیر وارد شود:

⦁ دعوای بر سر احقاق حق مالکیت ملک
⦁ دعوای ممانعت و مزاحمت از حق
⦁ دعوای بر سر تصرف عدوانی
⦁ دعوای مربوط به الزام به اخذ تخلیه ید
⦁ افراز و تقسیم املاک مشاع
⦁ دعوای مربوط به تخلیه ید
⦁ دعوای مربوط به خلع ید
⦁ اخذ مجوز مربوط به پایان کار

چرا بايد به وكالت تاپ رجوع كنيم؟

تیم وکالت تاپ

مجموعه وكالت تاپ در زمينه‌هاى حقوقى گوناگونى و باداشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری نظير امور ملكى، امور حقوقى، امور خانواده، امور كيفرى، امور ثبتى، امور شهردارى و… فعاليت مى‌كند. اين مجموعه با مديريت جناب آقاى عباسى كه يكى از پرآوازه‌ترين وكلاى پاى يك دادگسترى هستند، در كليه امور حقوقى و قضايى به صورت مستمر فعاليت مى‌كنند.
حوزه تخصصى مجموعه وكالت تاپ با پشتيبانى بهترين و برترين وكیل پايه يك دادگسترى در تهران و كرج در كليه مباحث قانونى و قضايى اقدام به حمايت و فعاليت از اشخاصى مى‌كنند كه به هر دليلى نيازمند مشاوره و اقدام هستند؛ فعاليت‌هايى نظير:

⦁ امور حقوقى
⦁ امور ملكى
⦁ امور كيفرى
⦁ دعاوى خانواده
⦁ امور شهردارى
⦁ امور ثبتى
⦁ ارث و امور حسبى

اين مجموعه در تلاش است تا بتواند به صورت مستمر و حرفه‌اى كليه خدمات حقوقى را براى افرادى كه نيازمند كمك در حوزه‌هاى بالا هستند، ارائه دهد. اگر به هر دليلى وارد يك پرونده حقوقى شده‌ايد، به شما پيشنهاد مي‌كنيم تا براى رسيدن به يك نتيجه مطلوب و موردنظرتان از مشاوران حقوقى وكالت تاپ كمك بگيريد. ما با ارائه خدمات هدفمند و مفيد به شما كمك مى‌كنيم تا در اين مبارزه پيروز ميدان باشيد. همچنين مشاورين و وكلاى حقوقى مجموعه ما علاوه بر رويكرد و تخصصى و دانش بالايى كه در زمينه انواع كيس‌هاى حقوقى دارند، خود را موظف مى‌دانند تا بهترين راه حل و مناسب‌ترين روش را براى موفقيت شما در امور ملكى و ساير امور قضايى در نظر بگيرند.
وکالت تاپ با يك مجموعه كاربلد و حرفه‌اى مى‌تواند روى خوش پيروزى را به شما نشان بدهد. براى ارتباط با تيم حرفه‌اى وكيل تاپ، مى‌توانيد از طريق بخش تماس با ما از امور مشاوره و نحوه سپردن پرونده حقوقى خود به مجموعه وكيل تاپ بيشتر اطلاع حاصل كنيد.

يك وكيل ملكى بيشتر در حوزه حقوقى مرتبط با املاك فعاليت دارد. تصرف عدوانى و ايجاد مزاحمت در ملك يا ممانعت از حق و دعاوى اين چنينى از پرونده‌هاى بسيار مهمى است كه به كمك يك وكيل متخصص و خوب مى‌توانيد در پرونده موفق شويد.

يكى از پرونده‌هاى مهم و با ارزش كه قدرت و توانايى يك وكيل ملكى خوب را نشان مى‌دهد، موضوعات و پرونده‌هاى مربوط به تصرف عدوانى است كه به دليل پيچيدگى‌هاى زياد به‌آسانى مى‌تواند تحت نظر يك وكيل خوب، حل و فصل شود.

منبع :

b2n.ir

yun.ir

5/5 - (16 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «وکیل ملکی در کرج»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا تماس بگیرید