وکیل خانواده در کرج

وکیل خانواده در کرج

وکیل خانواده

اگر به دنبال یک وکیل خانواده در کرج هستید ، باید بدانید که هیچ آزمون و راهکاری برای یافتن بهترین وکیل خانوده وجود ندارد ، امّا ما در این مقاله سعی داریم شما در پیدا کردن یک وکیل خوب و حرفه ای و مجرّب در مبحث خانواده همراهی و یاری کنیم .
طبق اصل دهم قانون اساسی :((( خانواده بنیاد اساسی جامعه اسلامی بوده و تمام قوانین کشور بر پایه مستحکم کردن و حفظ قداست این بنیاد اساسی است))
بنابرین نه تنها در تمامی دادگاه های خانواده و مراجع مرتبط ، بلکه حتّی شخص وکیل خانواده موظّف به میانجی گری و حل مشکلات خانوادگی موکّلین خود هستند . امّا در صورتی که با میانجی گری مشکل مربوطه حل نشود ، موظّف به واقع بینی میگردند و مشکل را به صورت قانونی برطرف میکنند .

وکیل مجرّب خانواده و فرق آن با وکیل غیر مجرّب

طرز برخورد دادگاه های خانواده با وکیل پایه یک دادگستری و مراجعه کنندگان به دلیل حفظ شأن اصل دهم قانون اساسی ، بسیار متفاوت با دادگاه های مباحث کیفری و حقوقی است ، به همین دلیل وکیلی که بتواند حقوق موکّل خود را در اسرع وقت و با کمترین هزینه و با بالاترین بازدهی از دادگاه مطالبه کند ، کم پیداست و اینگونه وکلا سالیان سال است که پله های دادگاه های خانواده را بالا و پایین کرده اند و همچنین با سازوکار دادگاه های مناطق مختلف آشنایی مکفی دارند .
امّا یک وکیل بی تجربه و یا کم تجربه در زمینه مبحث دعوی خانواده ، بیشتر اوقات به دلایل مالی ، بی فکر ادّعای توانایی در این مبحث را می کند و همچنین حتّی تضمین می دهد که پروندۀ موکّل را به پیروزی برساند .

لذا لازم به ذکر است که ما بارها و بارها در مبحث وکالت دیده ایم که چنین وکلایی با دادن ضمانت پیروزی پرونده برای گرفتن پیش پرداخت سنگین از موکّل و شکست در پرونده ، به دلیل شکایات متعدّد موکّلین خود از این وکلا ، پروانه وکالت خود را از دست می دهند و همچنین اشخاص بی فکری که وکالت خود را به این وکلا سپرده اند ، درگیر یک شکایت تازه با وکیل مذکور میشوند و سالیان سال برای بازپس گیری پیش پرداخت به آن وکیل ، در دادگاه ها و دادسرا ها مشغول شکایت خود می شوند .

مجموعه حقوقی وکالت تاپ چه کمکی در زمینه دعوی خانواده ارائه می دهد ؟

مجموعه حقوقی وکالت تاپ چه کمکی در زمینه دعوی خانواده ارائه می دهد ؟
 1. رسیدگی به امور دعوی خانواده و قبول پرونده های طلاق توافقی
 2. راه یابی برای جلوگیری از بذل مهریه و پیدا کردن عدّله محکم برای طلاق
 3. قبول پرونده های مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اجرت المثل
 4. رسیدگی و قبول پرونده های حضانت و همچنین ملاقات طفل
 5. جلب خسارات ناشی از بر هم زدن نامزدی
 6. قبول پرونده های تمکین و عدم تمکین
 7. قبول پرونده های نَسَبی
 8. قبول و رسیدگی به پرونده های فَسخ ، رُجوع و اِنفساخ نکاح

مجموعه حقوقی وکالت تاپ با گرد هم آوردن وکلای بسیار باتجربه و امین و باخدا ، آمادۀ معرّفی وکیل پایه یک دادگستری متخصّص در زمینه های ذیل است :

 •  وکیل کیفری
 • وکالت مبحث ثبتی و حقوقی
 • وکالت مبحث منابع طبیعی و شهرداری
 • وکالت مبحث فضای مجازی
 •  وکالت مبحث خانواده

یک وکیل خانواده در کرج نیاز دارید؟

اگر می خواهید با یک وکیل خانواده در کرج با سابقۀ بیش از ده سال وکالت دعوی خانواده و با آمار بیش از 85 درصد پیروزی در پرونده های سخت و پیچیده در مورد رسیدگی به امور خود قرار ملاقات و مشاوره بگذارید ، بهتر است همین حالا با مجموعه حقوقی وکالت تاپ تماس بگیرید ، اپراتور ها و مشاورین آنلاین ما با رسیدگی سریع و حرفه ای ، شما را و امور شما رابه بهترین وکلای خانواده استان ارجاع می دهند .

وکلای با سابقه و مجرّب خانواده که در مجموعه حقوقی وکالت تاپ حضور دارند :

وکیل پایه یک دادگستری متخصّص در امور کیفری و خانوادهسرکار خانم فاطمه مهرور
وکیل پایه یک دادگستری متخصّص در امور حقوقی و خانوادهسرکار خانم الهام قریشی

از بذل مهریه به جهت طلاق توافقی خود داری کنید :

اگر به دنبال این هستید که طلاق بگیرید ولی از نظر مالی تحت فشار هستید ، مهریه بهترین گزینۀ اهرم فشار است .

از بذل مهریه به جهت طلاق توافقی خود داری کنید :

به مَحض وُقوع عَقدِ نِکاح ، زن مالکِ تمام مِهر خود می شود . حتّی در صورتی که میان زوجین نزدیکی واقع نشده باشد ، زن توانایی دارد کل مهریه خود را مطالبه کند .

در مادۀ 1092 قانون مدنی آمده است :

اگر هِنگام طَلاق نزدیکی میان زوجین انجام نشده باشد زن مُستحق نصف مِهر خواهد بود و اگر زوج بیش از نصف مهر را قبلا به زوجه پرداخت کرده بود می تواند آن را پس بگیرد .

در مادۀ 1133 قانون مدنی آمده است :

حَق طلاق به دَست مرد است ، امّا مرد می تواند اِجرای حق خود در طلاق را به همسرش یا به هَر شخصِ دیگری وکالت بدهد.

آیا میدانید ؟

زمانی که زوجین پس از عقد خواهان جُدایی از یک دیگر شوند و نزدیکی میانشان ُرخ نداشته باشد ، دَر صورتی که زوجه خواهان بَذل مِهریه برای طلاق سریع تر شود ، اگر در توافق طلاق زوج متعهّد به بخشایش نصفۀ دیگر مهریۀ زوجه نشود ، زوج می تواند از زوجه پس از طلاق ، نصفۀ دیگر مهریه را طلب کند ؟

قوانین پیچیده مدنی و راه های رسیدن به خواسته مطلوب از طریق آن :

قوانین پیچیده مدنی و راه های رسیدن به خواسته مطلوب از طریق آن :

قوانین مدنی در ایران متشکل از یک مقدّمه و سه جلد است ، پس اگر با قوانین مدنی آشنا باشید به یک حقوق دان رتبۀ پایین تبدیل می شوید ، با تحصیل در دانشگاه های حقوق و اخذ مدرک لیسانس رسماً به یک حقوق دادن تبدیل می شوید و دانایی حقوقیتان آن زمان به معدّل کسب شده در آزمون قبولی دانشگاه ربط دارد . همچنین باید گفت که یک دانشجوی رشته حقوق در دانشگاه تا پایه کارشناسی باید در 140 واحد درسی نمره قبولی بگیرد .
بعضی وکلا فقط در آزمون قوّه قضاییه قبول می شوند و شروع به وکالت می کنند که این وکلا نسبتا علم محدودی در هر مبحثی از وکالت دارند . بعضی دیگر نیز در آزمون هرسالۀ کارآموزی کانون وکلا شرکت می کنند که این آزمون ها به شدّت سخت است و هر شخصی نمی تواند در این آزمون قبول شوند ، این وکلا بعد از یک سال کارآموزی و قبول آزمون نهایی و گرفتن سوگندنامه ، مدرک وکیل پایه یک دادگستری را میگیرند .
پس باید با این توضیحات فهمیده باشید که وکیل پایه یک دادگستری با سابقۀ بیش از ده سال فعالیت و پیروزی در 85% از کل پرونده های خانواده مسیر بسیار سختی را تا اینجا طی کرده است و یک شخص کار بلد می باشد .

سوالات متداول

مجموعه وکالت تاپ بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری را به خدمت گرفته است تا بتواند تمامی مشکلات حقوقی، خانواده، کیفری، و… شما عزیزان را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کند.

نمیتوان گفت که تمامی وکلای محترم در استان البرز به صورت یکسان حق الوکاله دریافت میکنند. اما در استان البرز در موضوع طلاق و… از 4 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان حق الوکاله یک وکیل پایه یک در استان البرز میباشد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا تماس بگیرید