وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران

سوالی که بسیاری از جوانان در تهران پیش و بعد از ازدواج برایشان پیش می آید این است که به کدام وکیل خانواده در تهران برای مشورت در زمینه خانواده مراجعه کنند ؟ کدام وکیل خانواده خوب است ؟

به دنبال یک وکیل حرفه ای خانواده در تهران میگردید؟

مجموعه ی حقوقی وکالت تاپ در زمینه دعاوی خانواده بسیار قوی و موثر عمل کرده است و میتواند شما را در این زمینه به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی راهنمایی کند. برای تماس با وکلای مجرب وکالت تاپ میتوانید در قسمت ارتباط باما رفته و با شماره های تلفن درج شده تماس حاصل فرمایید.

بر اساس اصل دهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران :

از آنجایی که خانواده واحد بنیادیه جامعه اسلامی است ، همه قوانین و مقررات و برنامه ریزی های مربوط باید در جهت آسان کردن تشکیل خانواده ، پاسداری از قداست و استواری روابط خانوادگی بر پایه حقوق و اخلاق اسلامی باشد .
بنابرین یک وکیل خانواده خوب باید بتواند ، حتّی با اینکه به ضرر خود وکیل است هم خود سعی در حل مشکل زوجین به صورت زبانی و بیانی کند و هم باید بتواند با مراجعی که سعی در رعایت اصل دهم قانون اساسی دارند سر و کله بزند .
در صورتی که تجربه و تخصّص وکیل در این امور ضعیف باشد ، حتّی احتمال پیروزی طرف نا حق بالاتر خواهد بود ، پس در نتیجه باید در امور خانواده وکیلی را یافت که بسیار مجرّب است و ساختار دادگاه های خانواده را بهتر از وکلای دیگر میشناسد ، به خصوص برای کسانی که شاکی هستند این مسئله بیشتر صدق می کند .

وکیل خانواده در تهران، مجموعه حقوقی وکالت تاپ

امور و پرونده های ذیل ومتخصّص در امور ذیل :

وکیل خانواده در تهران، مجموعه حقوقی وکالت تاپ

قبول امور و پرونده های ذیل و متخصّص در امور ذیل : طلاق ، مهریه ، نفقه زوجه ، اجرالمثلوکیل پایه یک دادگستری خانم فاطمۀ مهرور
قبول امور و پرونده های ذیل ومتخصّص در امور ذیل : طلاق ، مهریه ، نفقه زوجه ، اجرالمثلوکیل پایه یک دادگستری خانم الهام قریشی

در مجموعه حقوقی وکالت تاپ ، همانطور که از نامش پیداست سعی کردیم تا تاپ ترین وکلا را در هر بحثی از امور مدنی دور هم جمع کنیم ، در بحث وکیل برای دعاوی خانواده نیز ما چند تن از بهترین وکیل خانواده در تهران را در این مجموعه گرد هم جمع کردیم که هر کدام تخصّص و تجاربی دارند که کمتر وکیلی در تهران از این تجربه ها بهره مند است .
روازنه فقط در استان تهران هزاران پروندۀ دعاوی خانواده در دادگاه های خانواده مطرح و ارجاع میگردد که این تعداد کثیر از پرونده و قوانین و مقرّرات ماهوی آیین دادرسی کیفیت چندین مسئله در پرونده های خانواده را پایین می آورد ، لذا بهترین راه حل برای اشخاصی که در پی راه اندازی طرح دعوی خانواده هستند و یا به دنبال وکیل مدافع دعوی خانواده هستند ، پیدا کردن وکیلی است که بیشترین شناخت را از دادگاه های خانواده دارد و متخصّص در امور رسیدگی به آن دعوی خاص هستند .
چنین وکیل پایه یک دادگستری خانوده ای می تواند ، شکایات و دعوای خانوادۀ موّکل را تسریع و ترمیم بخشد به طوری که بالاترین میزان پیروزی در پرونده به دست آید .

آیا با یک وکیل خوب می توانید مانع از بذل مهریه شوید و در اسرع طلاق بگیرید ؟

  1. طبق ماده 1082 قانون مدنی (( به محض وقوع عقد نکاح ، زن مالک تمام مهر خود می شود ، حتّی در صورتی که میان زوجین نزدیکی واقع نشده باشد ، زن توانایی دارد کل مهریه خود را مطالبه کند . ))
  2. طبق ماده 1092 قانون مدنی (( اگر هنگام طلاق نزدیکی میان زوجین انجام نشده باشد زن مستحق نصف مهر خواهد بود و اگر زوج بیش از نصف مهر را قبلا به زوجه پرداخت کرده بود می تواند آن را پس بگیرد . ))
  3. طبق ماده 1133 قانون مدنی (( حق طلاق به دست مرد است ، امّا مرد می تواند اجرای حق خود در طلاق را به همسرش یا هر شخص دیگری وکالت دهد. ))

آیا میدانستید؟

زمانی که زوجین پس از عقد خواهان جدایی از یک دیگر شوند و نزدیکی میانشان رخ نداشته باشد ، در صورتی که زوجه خواهان بذل مهریه برای طلاق سریع تر شود ، اگر در توافق طلاق زوج متعهّد به بخشایش نصفۀ دیگر مهریۀ زوجه نشود ، زوج می تواند از زوجه پس از طلاق ، نصفۀ دیگر مهریه را طلب کند ؟
اینجا است که معنای یک وکیل خوب خانواده به چشم می آید. وکلای خانوادۀ مجرّب روزانه بارها با چنین قبیل کلک هایی در دادگاه ها روبه رو می شوند و در مقابل این گونه دعوی راهکار هایی وجود دارد که تنها مجرّب ترین وکلا و متخصّصین امور وکالت پرونده دعوی خانواده می توانند از این راهکار ها اطلاع کافی داشته باشند .
اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان با بذل و بخشایش کمتری به طلاق برسید ، حتماً باید وکیلی انتخاب کنید که احتمال پیروزی این وکیل نسبت به وکیل طرف مقابل بالاتر باشد و مسیر عدّله هایی که در مراجعی مانند دادگاه خانواده می آورد ، بسیار منطقی و باثبات باشد .
شما می توانید به واسطه یک وکیل مجرّب و حرفه ای حتّی نیازمندی به بذل را با نقشۀ راهی که وکیل برای شما تعریف می کند ، به کلّی کنار بگذارید و تمامی حقوق مشروع خود را از زوج مطالبه کنید .

هزینه وکیل خانواده در تهران چه میزان است ؟

هزینه وکیل خانواده در تهران چه میزان است ؟

حضور دارند وکلای سطح پایینی که کار و پشتکار و فعالیت زیادی در دادگاه های خانواده ندارند ، و با رقم های بسیار کم به دنبال قبول پرونده های ساده هستند و این برای آنها تنها به دلیل گذران زندگی و امرار معاش است .
بلعکس هستند وکلایی که حتّی با تجربه زیاد هنوز در حال دانش آموختن هستند و با پشتکار بسیار پرونده های سخت را قبول می کنند و به موفقیت می رسانند . وکلایی که هر روز به خاطر چندین پروندۀ دعوی خانواده پلّه های دادگاه را بالا و پایین می کنند و اکثراً پرونده ها را با موفقیّت چشم گیر به پایان می رسانند .
یک موکّل که خواهان راه اندازی دعوی خانواده است ، می تواند در جستجوی یک وکیل ارزان خانواده باشد که از راهکار های گستردۀ وکالت خانواده بی خبر است ،که پس از اقامه دعوی خانواده توسّط این وکیل ، شخص مقابل به سراغ وکیلی مجرّب رود که حتّی در صورت بر حق نبودن پیروز پرونده گردد.
هر چند هزینه وکیل خانواده در تهران تعرفه ای دارد که کانون وکلا تعریف کرده است ، امّا به شما توصیه میکنیم به دنبال ارزان قیمت ها در این حوضه نباشید ، چون اشتباهاتی که وکلای بی تجربه می توانند در طرح و اجرای دعوی انجام دهند ، عواقب بسیار سنگین و جبران ناپذیری دارد .

سوالات متداول

این مجموعه حقوقی با بیش از 10 وکیل خانواده در تهران مجرب و حرفه ای در زمینه دعاوی خانواده دارد، که هرکدام با بیش از 10 سال سابقه وکالت در این حوزه فعالیت دارند.

میتوانید به شما اطمینان دهیم که وکلای مجرب ما پذیرش بیش از 1000 پرونده دعوی خانواده 85 درصد از پرونده های سخت و پیچیده را با موفقیت به پایان رسانده است.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا تماس بگیرید